כעת נציג בפניכם פרויקטים שהפכו מחזון למציאות.
כל מקרה בוחן מדגים את יכולתנו לפרוץ גבולות בעיצוב ואדריכלות. אנו מאפשרים חוויות אינטראקטיביות ושינויים בזמן אמת, שמאפשרים לראות את הפרויקט לפני ביצועו. כל פרויקט מציג מגוון רחב של סגנונות וקונספטים ומהווה המחשה לחדשנות ומצוינות באדריכלות המודרנית.

 

צאו למסע בעולם של האדריכלות ברמה הגבוהה ביותר, וגלו איך אנו משנים את פני העיצוב המודרני בעזרת טכנולוגיה ויצירתיות.

 יצירת עיצוב אדריכלי מושלם.

האדריכלות במימד חדש: צפו במקרי הבוחן

המשפחה שבונה את וילת החלומות שלה, יכולה לחוות ולהתרשם מהמראה והתחושה של ריצופים שונים בגינה הוילה החדשה שלהם עוד בטרם נבנתה. ההדמיות מדגימות איך שינויים קטנים בצבעים, חומרים ותבניות יכולים לשנות את האווירה הכללית של החלל החיצוני.

יצירת אלטרנטיבות עיצוביות לריצוף גינת הוילה

תיאור הפרוייקט:

היכולת לאפשר ללקוח לצפות באפשרויות עיצוב שונות למטבח, החל מבחירת ידיות בסגנון אלגנטי ומודרני, דרך קרמיקות מגוונות, ועד לשילובי צבעים וחומרים משתנים, כולל צפייה בכל פרט מזוויות רבות להבנה מלאה של המרחב.

יצירת אלטרנטיבות עיצוביות מתקדמות למטבח עם יכולת לצפות ולהתרשם מזוויות שונות.

תיאור הפרוייקט:

הלקוח זוכה לחוויה ייחודית בה הוא צופה וחווה במדויק את הנוף שמשתקף מהמרפסת המתוכננת שלו ומתרשם כיצד הוא משתלב בתוך ההדמיה האדריכלית שנוצרה עבורו, תוך יצירת תחושה של רצף ושילוב חלק בין הפנים והחוץ.

שילוב נוף אמיתי ומדויק מהמרפסת בתכנון האדריכלי.

תיאור הפרוייקט:

הלקוחות מנווטים בכל חלקי הדירה בצורה אינטראקטיבית. הם מסתובבים בחללים שונים, מתרשמים מהפריסה המרחבית וחווים את התחושה הממשית של המרחב, כאילו הם שוהים בדירה עצמה. הטכנולוגיה מאפשרת גם התאמות ושינויים בעיצוב בזמן אמת.

אפשרות לנווט בדירה בצורה מלאה ואינטראקטיבית על בסיס תוכניות הדירה.

תיאור הפרוייקט:

סיור וירטואלי המשקף את המידות המדויקות והארכיטקטורה המוקפדת של השכונה והבניינים. הלקוחות נחשפים למציאות מרהיבה של חלל שהוא הרבה מעבר לדירה.

הסיור מציג כיצד כל פרט ופרט מתוכנן בקפידה, מהמיקום והעיצוב של החניון ועד לפרטי האיכות והיוקרה בלובי הבניין. כל דבר אפשרי – כל חלום עיצובי, מורכב ומאתגר ככל שהיה, יכול להתממש במציאות הווירטואלית שלנו.

סיור וירטואלי בפרויקט בנייה חדש, כולל תצפית בשכונה, במראה הבניינים והחניון מבחוץ, וכניסה ללובי.

תיאור הפרוייקט:

הקפדנו על פיתוח ומתן דגש על דיוק בכל פרט ופרט שקיבלנו בשלב יצירה ההדמיה, השילוב של מערכות בינה מלאכותית מתקדמות וטכנולוגיות מציאות מדומה מאפשרות לנו ליצור סיור וירטואלי חווייתי ומרהיב, המשלב באופן הרמוני נופים אמיתיים עם אלמנטים וירטואליים. חוויה זו מעניקה עומק ודינמיות לסיור, תוך הדגשה של האיכות, האסתטיקה והיוקרה שקבוצת עזריאלי מביאה לכל פרויקט. אנו מזמינים אתכם לחוות את החדשנות, האסתטיקה, היוקרה והאלגנטיות של פרויקט "פאלאס ראשון לציון".

בפרויקט "פאלאס ראשון לציון" אשר נבנה על ידי קבוצת עזריאלי, הצגנו חזון חדשני באמצעות הדמיות ראשוניות לדירת מגורים שסיפקו לנו וכן תשריט של החללים השונים, על סמך חומרים אלו, המשימה שלנו הייתה להביא את ההדמיות הללו לחיים בצורה המדויקת ביותר.

תיאור הפרוייקט:

אתם מוכנים לזה?

גם אתם מוזמנים להפוך את החלומות העיצוביים שלכם למציאות מרגשת עוד לפני שהונחה בלטה אחת באתר הבנייה, השאירו פרטים, בטוח נמצא מה ליצור ביחד.

* ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של החברה בהתאם למדיניות הפרטיות.

© 2024 VRIsrael LTD

Welcome Back!

login to your account

Become A Partner

דילוג לתוכן