ברוכים הבאים לעידן חדש של עיצוב אדריכלי: הטכנולוגיות שלנו מתרגמות את הכיוונים העיצוביים הכלליים שלכם ליצירות אדריכלות מדהימות . השאירו את הטיפול בפרטים הטכניים לטכנולוגיות והמומחים שלנו – אנו עושים עבודת מחקר נרחבת, מנתחים מיליוני הדמיות, מגמות וטרנדים עיצוביים ומיישמים את הטכנולוגיה החדשנית ביותר כדי לחסוך לכם זמן יקר מבלי להתפשר על הביצוע. בחרו בכיוון העיצובי הכללי שלכם, ממגוון סגנונות עיצוב, אנו נעשה עבורכם את שאר העבודה, ונאפשר לכם להתמקד במה שחשוב עבורכם.

תנו לטכנולגיה שלנו לייצר עבורכם את העיצוב המושלם

המסע המשותף שלנו מתחיל עם הקפדה על היסודות: קבלת ועיבוד תשריט הדירה והסגנון העיצובי המועדף עליכם. חומרים אלה הם ליבת התהליך העיצובי, מהווים גשר בין הוויז'ן שלכם למימושו המדויק. אנו ניצור עבורכם עיצוב שישקף את הסגנון האישי, העדפות ודרישות ייחודיות.

קבלת חומרי הבסיס:

תשריט הדירה ובחירת הסגנון העיצובי

שלב 1

על בסיס החומרים שקיבלנו, אנו יוצרים בריף עיצובי מדוקדק. הבריף הזה ישקף את הכיוון העיצובי והסגנון המתוכנן. וישמש עבורכם כפלטפורמה למשוב, מאפשר שינויים ודיוקים, כדי להבטיח התאמה מושלמת לחזון האדריכלי שלכם.

מחומרי היסוד לבריף עיצובי

שלב 2

מהכיוון העיצובי הכללי להדמיה מרהיבה. מערכת ההדמיות שלנו, קיבלה את הבחירה שלכם ואת הנתונים הטכניים של החלל והתחלנו בהליך היצירה. הטכנולוגיה המתקדמת שבידינו, מופעלת על ידי בינה מלאכותית עדינה, מבטיחה שכל רעיון וכל משאלה יופקו בדיוק ובעושר פרטים. אנו מחיים את החלום שלך בסביבה מדויקת ומלאת חיים. כל זאת, כדי להגשים עיצוב שהוא חוויה אישית, חדשנית וייחודית.

יוצרים את ההדמיה שלך – הטכנולוגיות מתעוררות לחיים

שלב 3

תוכלו גם להציג את הפרויקט שלכם בצורה סוחפת ובלתי נשכחת במציאות מדומה, בכל מקום שתחברו, בקלות ובפשטות. חוו את הממדים, הצבעים והפרטים כאילו הייתם שם, עוד לפני שהונחה הבלטה הראשונה באתר הבנייה והעניקו עוצמה ועומק לחזון העיצובי שלכם. כל אלמנט בחלל המעוצב מתעורר לחיים ומקבל עומק שלא הכרתם.

וזוהי רק התחלה…

כעת ההדמיה זמינה עבורכם באמצעות תצוגת ה-360° שלנו, נגישה מכל מקום ובכל זמן.
בהתאמה מושלמת לצורך שלך ולהליך היצירה, תוך הקפדה על סטנדרט ביצוע בינלאומי.

גלו את התוצר

אתם מוכנים לזה?

גם אתם מוזמנים להפוך את החלומות העיצוביים שלכם למציאות מרגשת עוד לפני שהונחה בלטה אחת באתר הבנייה, השאירו פרטים, בטוח נמצא מה ליצור ביחד.

* ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של החברה בהתאם למדיניות הפרטיות.

© 2024 VRIsrael LTD

Welcome Back!

login to your account

Become A Partner

דילוג לתוכן