בדף זה תצפו בתהליך המרתק שבו חזון ובריף כללי הופכים לעיצוב אדריכלי מושלם. המסע שלכם מתחיל בפשטות – שלחו לנו דף בריף או לוח השראה, צבעוניות, סגנונות עיצוב שאתם מתחברים אליהם, וכל מידע אחר שנראה לכם רלוונטי. הטכנולוגיות המתקדמות שלנו, המשלבות מציאות מדומה ובינה מלאכותית, יודעות לתרגם את דרישותיכם למציאות, חוסכות זמן ומבטיחות דיוק מרבי. כל שעליכם לעשות הוא לספק לנו את הכיוון העיצובי, ואנו נהפוך אותו ליצירת אומנות אדריכלית עם חתימה ייחודית שלכם.

 יצירת עיצוב אדריכלי מושלם

מהבריף למציאות:

מסע העיצוב המשותף שלנו יוצא לדרך, בשלב היסוד נקבל ונעבד את החומרים המקוריים שלך – תשריטי החלל ולוח ההשראה הכללי. אלו מהוווים גשר חיוני בין הוויז'ן שלך לבין המימוש המדויק שלו במרחב הפיזי. בשלב זה, תהליך ההבנה והיצירה מתחיל לקבל צורה: אנו נטמיע את הסגנון האישי שלך, העדפותיך ודרישותיך הייחודיות, ונתרגם אותם לפלטפורמה שעליה יבנה העיצוב הייחודי שלך.

קבלת חומרי הבסיס:

תשריט הדירה ולוח ההשראה

שלב 1

מתוך החומרים שקיבלנו בשלב הקודם, אנו מעצבים עתה בריף עיצובי מוקפד. הבריף יציג את הכיוון העיצובי והסגנון שיובא לידי ביטוי בפרויקט. הוא מזמין את המשוב שלכם, לשינויים ודיוקים, כדי להבטיח תיאום ציפיות מושלם וביצוע שישקף בדיוק את החזון האדריכלי-עיצובי שלכם.

מחומרי היסוד לבריף עיצובי

שלב 2

מהבריף הראשוני ועד לתהליך הייצור הסופי, כל פרט בהדמיה שלך מקבל את מירב תשומת לב. באמצעות טכנולוגיות חדשניות ובינה מלאכותית מתקדמת, אנו בוחנים ומנתחים מיליוני אפשרויות עיצוביות מובילות וטרנדים עדכניים באדריכלות ובעיצוב, המתבססות על הסגנון האישי וההשראות שסיפקת.
התוצאה? יצירת אומנות אישית ובלתי ניתנת להעתקה; עיצוב שאין שני לו, מותאם בדיוק לאישיות ולצרכים הייחודיים שלך. כל פרט, כל קו, וכל צבע הם חלק מנרטיב אישי שנוצר במיוחד בשבילך.

יוצרים את ההדמיה שלך – הטכנולוגיות מתעוררות לחיים

שלב 3

תוכלו גם להציג את הפרויקט שלכם בצורה סוחפת ובלתי נשכחת במציאות מדומה, בכל מקום שתחברו, בקלות ובפשטות. חוו את הממדים, הצבעים והפרטים כאילו הייתם שם, עוד לפני שהונחה הבלטה הראשונה באתר הבנייה והעניקו עוצמה ועומק לחזון העיצובי שלכם. כל אלמנט בחלל המעוצב מתעורר לחיים ומקבל עומק שלא הכרתם.

וזוהי רק התחלה…

כעת ההדמיה זמינה עבורכם באמצעות תצוגת ה-360° שלנו, נגישה מכל מקום ובכל זמן.
בהתאמה מושלמת לצורך שלך ולהליך היצירה, תוך הקפדה על סטנדרט ביצוע בינלאומי.

גלו את התוצר

אתם מוכנים לזה?

גם אתם מוזמנים להפוך את החלומות העיצוביים שלכם למציאות מרגשת עוד לפני שהונחה בלטה אחת באתר הבנייה, השאירו פרטים, בטוח נמצא מה ליצור ביחד.

* ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של החברה בהתאם למדיניות הפרטיות.

© 2024 VRIsrael LTD

Welcome Back!

login to your account

Become A Partner

דילוג לתוכן