Virtual Reality Is Really Better for Business

מציאות מדומה לעסקים

אני עדיין הולך על רשימותי מוועידת טכנולוגיה GPU NVIDIA (GTC) בשבוע שעבר, ואחד הדברים שבאמת הרשים אותי היה כי מציאות מדומה (VR) עבור העסק היה הרבה יותר קרוב להיות מוכן עבור השוק מ VR עבור הבית.

זה מסתכם ניסיון העובדה שעסקים יכולים בקלות להצדיק בעלות גבוהה הרבה יותר ליישום מאשר צרכנים; עם עסק, יש החזר, אבל עבור צרכנים, זה רק עוד צורה של בידור. וגם אז, הייתם מסוגל לקשור את זה כדי לסוג מסוים של תכנית חינוך, סביר להניח צרכן ישלם יותר עבור המערכה ממה שהם היו אם זה היה רק ​​משחק.

אני חושב שרוב ההבדל הוא כי הדרישות בפועל עבור העסק יכול להיות הרבה פחות מאשר הם עם פונקציות בידור.

הבדלי דרישת מציאות מדומה

בשעת GTC, גב אל גב, ניסיתי את חוויית משחק הביתה מלחמת הכוכבים ואז הלכתי וראה את חווית אאודי. עם ניסיון מציאות מדומה מלחמת הכוכבים, את המילניום פלקון מסתכם ממש על הראש, ואז אתם עוסקים בקטטה עם לקלגסים כמה; יש להם חול ויש לך חרב אור. אני באמת שמתי לב מה היה חסר. אין רוח (הייתי בחוץ והיה לו קרקע שטח ספינה כמעט מעליי), לא תחושה של חרב האור (זה נראה כמו חרב אור, אבל הרגישה כאילו בקר HTC שזה היה), ולא הרגשה כאשר התגעגעתי שדף בורג Blaster ונורה. זה צריך לפחות עקצוץ. אז בזמן שהוא נראה מדהים, זה לא מרגיש אמיתי.
עם ניסיון אאודי ZeroLight, אני רק בחירה והביט מכונית בהתאם להעדפות. יכולתי לראות את המכשירים, לראות את הגלגלים, ואראה מה הפנים נראו, כאילו המכונית צדקו לפניי, בגודל מלא. הייתי זיכיון וזה הרגיש, הפתעה גדולה, כאילו הייתי בתוך סוכנות. ומאז אני רק מסתכל על משהו סטטי, אני לא להחמיץ את מה שאני לא היה בכל מקרה. אף אחד לא יורה בי, לא ספינות חלל שעפו מעל ראשינו, ולא היה לי שום צורך בשום דבר אבל החוויה החזותית. קשור למכונית אמיתית, אולי אפילו הצלחתי לגעת הרכב, כפי שהוא רק את המראה של המכונית שאני משתנה.
יתר על כן, NVIDIA היה Iray, הפגנה ברזולוציה גבוהה אף יותר, ואני יכולתי להסתובב בבניין המטה החדש עדיין לא מבונים. כן, עברתי על ידי לחיצה, לא הליכה, אבל מאז אני פשוט עברתי על איך הבניין נראה, חוסר מציאות אטמוספרי ותנועה לא היוותה בעיה. הניסיון לא היה מנסה לחקות את המציאות במלואה, רק לתת תחושה טובה של מה משהו קיים רק על הנייר תיראה כאשר בנה. יש להניח שכוחם יכל לחיקוי תהודה קולית, כמו גם, אם ירצה בכך.

עכשיו, עם מימושי עסקים, הצדקת אסדה מתקדמת, ואפילו בקרים מותאמים אישית במה, יכול להתבצע בגלל ההטבות הכספיות, אשר תובלנה: יותר אנשים באים לחנויות אאודי ולקנות מכוניות אאודי, ועוד לקוחות מאושרים עבור האדריכל שהשתמש VR למדל את יצירותיהם. בהדרכת VR כחלק מגרש הייתה להשוות סבירה מאוד לטוב כנגד הצגה אחרת זה היה רק ​​דגמים או 2D שניתנו תמונות. האדריכל יכול להשתמש VR בצורה יעילה הרבה יותר להציע הצעות שישפרו את המראה, איך אור מחזות הן מחוץ ובתוך הבניין, וכדי ליצור רושם מלא שהמבנה החדש יהיה על מבקרים ושכנים (כדי להפחית את חששות והתנגדויות יקר ).

גלישה עד: VR לעסקים עושה היום Sense

בסופו של דבר, הלכתי הרחק חוויות לחשוב כי VR לא סתם באים עבור עסקים: זה הגיע. וזה יכול לעשות היום את מה שאף כלי אחר יכול לעשות, למקם קונה / לקוח / עובד מציאותי ליד משהו שלא נבנה עדיין, בהרבה שיפור תהליך המכירה ועיצוב. VR מלא עדיין במרחק כמה שנים, אבל עסק לא צריך מלא VR, הוא רק צריך את היכולת לשפר את הכלים שהוא משתמש כעת כדי להפוך את הרעיונות למשהו מוחשי הרבה יותר.

יש עסקים הוא תקציב גבוה יותר ומערכת נמוכה של דרישות מאשר המשחקים משתמשים לעשות, שהוא במידה רבה למה VR מקובל העסקים ראשון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים