סוף סוף, מצלמה שיכולה לשדר בלייב מציאות מדומה

מצלמת מציאות מדומה בשידור לייב

המדיום של מציאות מדומה רק מתחיל לפרוח ויזמים מבצעים ניסויים עם איך לנצל את הטכנולוגיה. חלו משחקי וידאו בגוף ראשון, סרטים immersive ו דיורמות אינטראקטיבי, אבל העולמות של הזרמת וידאו חי VR טרם באמת לפגוש.

זה עומד להשתנות. הצוות מאחורי VideoStitch, תוכנית תפרים יחד מצלמה מדה רב כיוונית ליצור וידאו של 360 מעלות, הודיעה על אורה 4i, מצלמה זרמים של 360 מעלות וידאו VR ב 4k רזולוציה לאינטרנט. אתה יכול לצפות זרם על כל באוזניות מחוברות VR.

 

למה מציאות מדומה בלייב

מציאות מדומה במדיה זורמת אולי נראה כמו חידוש מוזר עד תנסה את זה בעצמך. התייחסתי קטעי שירה עם 4i אורה בקונצרט באמצעות דיבורית VR Gear סמסונג, וזה היה כאילו הייתי שם בתערוכה. אחרי שחוויתי את הסרט, אני יכול לדמיין פעולה בשידור חייה כמו Phish מציעה זרמי VR של המראה שלהם.

 

מפרט המצלמה
ההתקנה כולו יכול להשתלב תרמיל – המצלמה עצמה היא בערך בגודל של כדור בייסבול ומתאים על כל מצלמה רגילה הר. עם המצלמה, אתה מקבל מחשב קומפקטי קטן יותר מאשר קופסת נעליים שנקרא תיבת תפרים. תיבת התפרים לוקחת את הזנת וידאו, תפרים זה ביחד ושולחת אותו לנתב, כך שהוא יכול להיות מוזרם בכל מקום.

מצלמת האורה 4i יש ארבע עדשות עין דג, שתי בזווית כלפי מטה והשנייה מתוח מעלה. הם מסוגלים ללכוד 4,096 x 2,048 (4K) וידאו, אשר מוזן באמצעות כבל Ethernet אל תיבת התפרים.

 

כאשר אתה יכול לקבל את זה
לעומת 4K אחרים או מצלמות VR הזרמת חיה, אורה 4i הוא לגנוב לאיכות. 4K DSLR יכול להריץ לך 6,000 $, בעוד מערך VR של GoPro יעלה 15,000 $.

אורה 4i היא מצלמת VR חיה עשתה עבור prosumers – טוב מספיק איכות עבור משתמשים מתקדמים אבל כנראה לא משהו שאתה תראה על סט הוליוודי. החל מיום רביעי, אתה יכול להזמין מראש את 4i האורה עבור 1,800 $ באינטרנט, אשר תאפשר לך את המצלמה, תיבת התפירה ואת הכבלים הדרושים. זה צפוי ספינת הקיץ.

המחיר יישאר נמוך עד ה -30 באפריל, אז באופן הדרגתי להגדיל לאורך זמן עד שמגיעים 3,600 $, כך שאם אתה רוצה לקבל את הידיים על אחד יש לך רק חודש לפני אתה תהיה הפגזות מחוץ יותר מ -1,800 $.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים