המניות הטובות ביותר עבור מהפכת המציאות מדומה

מניות של חברות מציאות מדומה

מציאות וירטואלית היא גם אחת תעשיות הצמיחה גדולה הבאות או שזה כבר בתוך בועה.

אני חושב שיהיה בועת מציאות מדומה וזה יהיה שיא בעוד כמה שנים מיום. למעשה, באתי להאמין כי המציאות מדומה המהפכה (VR) הולכת להיות כל פיסה גדולה כמו מהפכת האפליקציה שאני כל כך ניבאתי בתוקף והשקעתי אז ב -2010.

אתה צריך להיות זהיר על בחירת מהפכות הטכנולוגיות שאתה משקיע. משקיע הדפסה 3-D למד בדרך הקשה שאם אתה משקיע מוקדם מדי במהפכה, אולם אמיתי זה בסופו של דבר עלול להתברר, כי אתה עדיין יכול להפסיד שלך חולצה אם הלוחות הטקטוניים הם לא ממש לזוז. לעומת זאת, אתה כבר יכול לראות את הלוחות הטקטוניים הטכנולוגיים הסטה למהפכת מציאות מדומה כי תשנה את הדרך בה אנו לצפות בסרטים, לגלוש באינטרנט, לעשות ניתוח ולהתרועע בפייסבוק FB, + 1.72%

הייתי גם להיות אחראי אם לא הזכרתי את הפוטנציאל פורנוגרפיה VR, כמו פורנו לעתים כה קרובות מוביל את הצד יישום של רבים המהפכות הטכנולוגיות שלנו. אחת הדרכים שבהן אתה יכול להיות בטוח כדי לראות את הסטה הלוחות הטקטוניים טכנולוגית היא כאשר חברות הון-סיכון מתחילים להסתבך ובגדול.

לפי מאמר שפורסם בכתב העת האחרונות בוול סטריט, הון סיכון מימון מציאות וירטואלית מציאות רבודה החלו לעלות באופן משמעותי לאחר Facebookannounced שזה הולך לרכוש Oculus VR Inc. ב -2 מיליארד $ ב מרץ 2014, אשר ניתן לראות בתמונה למטה:
במהלך השנים הקרובות, מציאות מדומה תהיה לסלול את הנישה שלה במרחב האלקטרוניקה לצרכן אם הוא יכול רק להוכיח הוא לצרכנים ומשקיעים שזה לא אופנה חולפת שתיעלם ולא להיות מאומצת על ידי השוק ההמוני. אני בוחר את האמונה שלי בפייסבוק, אלפבית GOOG, + 0.67% Sony SNE, -3.11% ואת חלוצי VR האחרים שכבר רשתות רבות של משתמשים ישלטו בשוק זה בשנים הקרובות.

מיטב VR משחק לרשות המשקיע הממוצע הם פייסבוק, אלפבית, Sony, Nvidia NVDA, + 1.46% Qualcomm QCOM, -0.51% Ambarella AMBA, -0.63% ואפילו אפל AAPL, + 0.92% אשר נמצאת בשלבים המוקדמים של פיתוח אסטרטגית VR. מנוי כדי מסחר עם קודים יודעים כי יש לי את כל השבעה של אותן החברות, עם Nvidia להתווסף לאחרונה, כך שאנחנו כבר יש הרבה חשיפה לעולם VR.

סוס שחור חלק-כובע קטן משחק על המגזר VR כוללים GPRO GoPro, -1.84% Himax טכנולוגיות HIMX, -0.27% ו Vuzix קורפ VUZI, + 2.25% שאף אחד מהם לא בבעלותי. אני חושב כי כאשר משקיע מהפכת טכנולוגיה מתפתחת, חשוב ללכת עם חברות שתיים או שלושה שלדעת יהיו השחקנים הגדולים במרחב בטווח הארוך.

הציטוט הטוב ביותר מתוך מאמר טוב מאוד WSJ זה על VR שבר הצוהר של פייסבוק:.. "כרגע אין כותרת שבר יחידה אני מת לשחק יש נינטנדו מריו Xbox יש הילת פלייסטיישן יש Uncharted עד השבר מקבל.. זיכיון אגדי משלו, זה פשוט לא שווה את הצעד. "

החלק החשוב ביותר של מלחמות VR הוא מקבל מפתחים על הלוח. יש פלייסטיישן כבר מסה קריטית של מפתחים שנותן Sony לעלות על שבר הצוהר של FB ואת אוזניות Vive HTC. עכשיו עם נקודת מחיר הרבה יותר זול עבור מחשב נלבש פלייסטיישן, Sony ממוצבת בהחלט כמנהיג מוקדם מאוד מלחמות VR.

בעוד טכנולוגית שבר הצוהר של פייסבוק (בהתחלה) להיות גרסת high-end של מוצרי מציאות מדומה, הגישה של גוגל תתייחס בקצה הנמוך. ואכן, אתה לא צריך להשקיע 599 $ כדי לקבל גישה לטכנולוגיה VR; אתה רק צריך להשקיע 2 $ על אוזניות פלסטיק ולהוריד כמה בחינם אפליקציות VR "גוגל קרטון" מ- Google. שניהם יראו הרבה מפתחי אפליקציות חדשות וחידושים לנהוג פלטפורמות VR שלהם קדימה בשנים הבאות. אולי Oculus Rift היא VR מה iPhone של אפל הוא לסמארטפונים, בעוד גוגל קרטון הוא VR מה אנדרואיד היא לסמארטפונים, אם אתה מבין אותי. סוני היא סמסונג של VR, אני מניח.

אני כבר בבעלות פייסבוק מאז רק לאחר ההנפקה הראשונה לציבור, ו- Google אני כבר בבעלות על הרבה יותר מזה. אני חושב פייסבוק, גוגל, סוני וחלק המניות האחרים שיש לי עבור המהפכה VR יכול עדיין להכפיל, לשלש או לעלות אפילו יותר מן הרמות הנוכחיות שלהם בעשור הקרוב, בין השאר משום שהם כבר מכינים עצמם להיות חלק השחקנים הדומיננטיים במציאות מדומה, אשר תהפוך תעשיית רב-מאות-מיליארדי דולרים בעשור או שניים הקרובים.

הקפד לבדוק את Podcast קודי התחתית האחרון יותר על מהפכת המציאות מדומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים