איך יכול משחקי מציאות מדומה להשתפר בשנים הקרובות?

חליפת מציאות מדומה

מתוך 1.43 מיליארד מחשבים הנמצאים בעולם כיום, אפילו לא אחוז אחד מהם מצויד עם יכולות גרפיות נדרשים לרוץ מציאות מדומה. אותו הרעיון קיים קונסולות משחק. זה דורש כרטיס מסך כי הוא די חזק כדי לספק את הגרפיקה שאתה אוהב. הכרטיס הגרפי לבד הוא לא בדיוק זול או. מעבר צורך לקנות את הקונסולה כדי לשחק את המשחקים, אתה גם צריך לקנות את אוזניות מציאות מדומה. כאשר אתה גורם הכל ביחד, זה יהיה בסופו של דבר עולה לך ביוקר כי רבים לא יכולים להרשות לעצמנו.

כפי שכולם יודעים, הזמן יכול לשנות את כל זה. כאשר הטכנולוגיה חדשה נכנסה לראשונה לשוק, המחיר הוא תמיד אסטרונומיים. ככל שהזמן מתקדם, המחיר ממשיך לרדת. בדיוק כמו פלייסטיישן 4 ו- Xbox One עשה. המחירים שלהם הרבה פחות ממה שהם היו כשנכנסו הראשון בשוק. מציאות מדומה תוכל להרשות לעצמם כמה, אבל לא לכולם.

זה גם תופס הרבה רוחב פס, מה שאומר שאתה טוב יותר מקווה שיש לך תוכנית אינטרנט ללא הגבלה. אחרת, אתה יכול למצוא את עצמך מבלה הון קטן על העלות של האינטרנט שלך לבד. זה ישפר גם סביר כפי שהם לצבוט את המוצר ולנסות להבין כיצד למזער את כמות רוחב הפס הנדרש כדי להפוך את הרעיון ריאלי יותר בבתים בכל מקום.
בגלל טכנולוגית המציאות מדומה באה לידי ביטוי עם המערכת של סוני, הם פועלים כדי ליצור גרסה משופרת של PS4 שלהם שמציע כוח גרפיקה טובים יותר. זה כל כך שהוא יכול להתמודד עם הטכנולוגיה באוזנייה VR טוב יותר. מיקרוסופט גם עושה תוכניות לשחרר קונסולה חדשה בשנת 2017 שיכול לתמוך משחקי VR ו 4k. אמנם זה נשמע נהדר, אתה יכול רק לדמיין מה תג המחיר הולך להיות על קונסולות חדשות אלה.

כאשר VR שוחרר על ידי סוני באוקטובר, הוא יצא עם מחיר של קצת פחות מ 400 $. למי כבר יש PS4 בבית, אתה יכול לרכוש חבילת צרור כולל אוזניות, שני בקרים, משחק והמצלמה רק תחת 500 $. הם גם מתכננים על מכירת חבילות הכוללות את האוזניות, את PS4 וטלוויזיה סוני אשר הדף החוצה איפשהו מעל טווח המחירים 1,000 $. כפי שאתה יכול לראות, זה לא בדיוק משהו שהרבה אנשים הולכים להיות מסוגל להרשות לעצמו מייד את הבת.
כמו כמעט כל הטכנולוגיה האלחוטית, יש דברים שאתה צריך לקחת בחשבון. ההשפעות ארוכת הטווח של שימוש באוזניות מציאות מדומה עדיין תלויות בחוץ על כף המאזניים. בעוד כמה מאמינים כי ההשפעות הבריאותיות הן זמניות, כי לא הוכח עדיין. לא חלו כל מחקרים ארוכי טווח נעשה כדי לקבוע מה ההשפעות הן באמת בעת שימוש באחת האוזניות. מכיוון יצרנים מודעים היטב זה, הם יציפו אותך עם אזהרות למזער ההתחייבותי בעניין.

שנאמר אתה יכול לסבול עם פרכוסים, בחילות, סחרחורת, בחילה בנסיעות, נמנום, הזעה מוגברת, אי נוחות סביב העיניים ועוד לא בדיוק הולך לעשות הרבה רוצה לקפוץ לתוך באמצעות אחד המכשירים האלה. חברות פועלות גם כדי להודיע ​​למשתמשים לקחת הפסקת 10-15 דקות אחרי 30 דקות של שימוש, גם אם אתה לא חושב שאתה צריך את זה. ובכל זאת, מחקר נוסף צריך להיעשות כדי לשפר את החוויה של משתמשים ולמזער את תופעות הלוואי.

עם דרך מציאות מדומה יוצאת היום, זה רק עניין של זמן עד חסרונות אלה ממוענים ויותר אנשים באמצעות אוזניות אלה בביתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים